Er-Kim İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Telefon:
+90 [212] 275 3968

E-posta:
bilgi@erkimyasam.com.tr

Adres:
Levazım Mah. Koru Sk. No: 2
Zorlu Center D Blok T-3 Katı D: 344
34340 Beşiktaş, İstanbul

Bu sitedeki bilgiler hekim ya da eczacıya danışmanın yerine geçemez. Bu sitedeki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, içeriğinde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda Er-Kim İlaç hukuki sorumluluğu üstlenmez. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır. Sitenin güncelleştirilmesi konusunda Er-Kim İlaç özenle çalışmaktadır ancak bir taahütte bulunamaz, garanti veremez. Sitenin kullanımı halinde kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitede yeralan linkler vasıtasıyla bağlanılan diğer sitelerdeki bilgiler Er-Kim İlaç’ın sorumluluğunda değildir. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C. yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C. yetkili makamlarının onayladığı metinlerden farklı olabilir.

Kullandığınız ürünler ve bu ürünleri kullanım amaçlarınız hakkındaki sorularınızı doktorunuza ya da eczacınıza danışmanızı öneririz. Ürün kullanımına bağlı olarak beklenmeyen bir yan etki gerçekleştiğinden şüpheleniyorsanız, hekiminize ya da eczacınıza danışabilir ya da e-posta adresimiz kanalıyla Er-Kim İlaç’a bildirim yapabilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili görüş ve önerileriniz için bilgi@erkimyasam.com.trerkim@erkim-ilac.com.tr e-posta adreslerimizi kullanabilir, Er-Kim İlaç kariyer başvurularınız için http://www.erkim-ilac.com.tr/#career4 internet adresindeki iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.